info@eleganthome.pl

+48 794 006 794

NIVA SOFT NS1L1

NIVA SOFT NS1L1

Grzejnik NIVA SOFT firmy VASCO to kolejny wspaniały model rodziny NIVA. Delikatnie zaokrąglone brzegi i duża płaszczyzna frontu grzejnika sprawiają, że grzejnik niemal wtapia się w otoczenie w którym się znajduje. Ta delikatna, aczkolwiek charakterystyczna konstrukcja doskonale nada się do kuchni czy łazienek, a z dodatkową poręczą na ręczniki jeszcze bardziej zwiększy swoją funkcjonalność. 

Grzejnik NIVA SOFT to:
- doskonałe wykonanie - zgrzewanie oporowe (niewidoczne spoiny), podkład anaforetyczny, farba proszkowa epoksydowo-poliestrowa. Płyta czołowa wykonana z jednego arkusza blachy.
- zawiesia - konsole montażowe w kolorze antracyt RAL 7016 pełniące funkcję osłon bocznych.
- kolor - S600 (biały), odcień RAL 9016 z drobną strukturą lub na życzenie klienta wybór koloru za dopłatą 15% do ceny podstawowej. 
- ciśnienie robocze - 10bar
- przyłącza - 1/2'' dolne; model NS1L1: zalecane podłączenie MM z wykorzystaniem zaworu kompaktowego (zasilanie z prawej strony); model NS2L1: dostępne podłączenie 18 i MM (zasilanie z prawej strony)
- na życzenie - wbudowana wkładka zaworowa.
- czas realizacji - na grzejniki zamawiane w kolorze ok. 3-4 tyg.

Gwarancja: 10 lat
Producent: VASCO

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
x