info@eleganthome.pl

+48 794 006 794

TOTU

TOTU

Znasz to uczucie bezradności, gdy Twoja pralka nigdy nie jest pusta? Kolejne pranie z rzędu, a Ty nadal nie możesz uporać się z brudnymi rzeczami? Nie masz już miejsca na wieszanie mokrych rzeczy, a kolejne już czekają, aż znajdziesz dla nich miejsce? Twój dom wygląda jak pralnia? Mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Suszarka TOTU firmy Instal-Projekt. Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów i przekonaj się na własnej skórze jak przyjemne może być pranie.

Suszarka TOTU to niezwykle funkcjonalne urządzenie. Zapytasz pewnie dlaczego?

Otóż dlatego, że:

  • Oszczędza Twój cenny czas - suszenie zajmuje jej od 4 do 6 godzin ( w zależności od rodzaju materiału )
  • Oszczędza Twój budżet -  suszenie jednej partii prania wyniesie Cię ok. 1zł ( uśredniając cenę taryfy dystrybutora energii elektrycznej, przy założeniu sześciogodzinnego suszenia ). Sama suszarka jest również w atrakcyjnej cenie.
  • Delikatna dla Twoich ubrań - temperatura suszenia dla bardzo delikatnych tkanin na skrzydłach suszarki wynosi 30°-40°C
  • Jest solidna i estetyczna - posiada kilka wariantów kolorystycznych ( czerwona, zielona, fioletowa, srebrna, biała ). Wykonana z wysokiej jakości stali, malowana proszkowo dzięki czemu jest niezwykle trwała i wytrzymała, a także łatwo utrzymać ją w czystości.

 

Nie chcąc być gołosłownymi postanowiliśmy sami przetestować TOTU i z czystym sumieniem stwierdzamy, że każdy z powyższych punktów jest jak najbardziej autentyczny.
TOTU przetestowała również znana z programu na TVN Style Pani Gadżet, która stwierdziła, że TOTU jest dla Niej idealnym rozwiązaniem.

 Suszarka TOTU posiada również pokrowiec, który umożliwia jej łatwe przechowywanie lub przenoszenie ( za dodatkową odpłatą ).

Gwarancja 2 lata

5 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

5 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący
Ta witryna internetowa korzysta z plików cookie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Więcej informacji znajdziesz tutaj.
x